BySummer Eglencenin Kardeşligin Son Adresi
DİKKAT !!!
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir ... Lütfen Üye Olunuz... Üyelik Ücretsizdir... Üyelik Linki: https://bysummer.4umer.com/profile.forum?mode=register

Sitemize Üye Olurken Verdiginiz Email Adresine Dikkat Ediniz... Kayıt Olduktan Sonra Email Adresinize Aktivasyon(Msn Dogrulama) Linki Gönderilicektir...

Rakı tartışmasından müebbet hapse...! 01.07 K-533867-uye_ol
DİKKAT !!!
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir ... Lütfen Üye Olunuz... Üyelik Ücretsizdir... Üyelik Linki: https://bysummer.4umer.com/profile.forum?mode=register

Sitemize Üye Olurken Verdiginiz Email Adresine Dikkat Ediniz... Kayıt Olduktan Sonra Email Adresinize Aktivasyon(Msn Dogrulama) Linki Gönderilicektir...

Rakı tartışmasından müebbet hapse...! 01.07 K-533867-uye_ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BySummer Eglencenin Kardeşligin Son AdresiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Rakı tartışmasından müebbet hapse...! 01.07

YazarMesaj
TURNMEON
DeLikanLı AdmiN
DeLikanLı AdmiN
TURNMEON

Erkek Balık Horoz
Teşekkürler : 27
Doğum tarihi : 26/02/93
Lakap : WebMaster

Rakı tartışmasından müebbet hapse...! 01.07 Empty
MesajKonu: Rakı tartışmasından müebbet hapse...! 01.07   Rakı tartışmasından müebbet hapse...! 01.07 EmptyC.tesi Tem. 03, 2010 1:32 am

Mahkeme heyeti, duruşma sonunda Ekrem Çolak’ın cinayet suçundan müebbet, ruhsatsız tabanca bulundurmak suçundan da 1 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.

14:14 | 01 Temmuz 2010

Adana 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, merkez Yüreğir ilçesi Yavuzlar Mahallesi’nde kahvehane işleten Orhan Karaoğlan’ı (37) tabancayla kasten öldürdüğü iddiasıyla hakkında müebbet hapis cezası istemiyle dava açılan tutuklu sanık Ekrem Çolak ve müşteki Mehtap Karaoğlan hazır bulundu.

Sanık Çolak, olay günü arkadaşı Bayram Sekin’in Kazım Başer Mahallesi’nde işletmeciliğini yaptığı tekel büfesinde alkol aldıklarını söyledi.

Daha sonra Bayram Sekin’in otomobille kendisini Yavuzlar Mahallesi’ndeki evine götürdüğünü, yanlarında diğer arkadaşları Salih Kavak’ın da bulunduğunu belirten Çolak, ifadesini şöyle sürdürdü.

"Eve giderken rakı almak için arkadaşımdan otomobilini olayın meydana geldiği yerdeki tekel büfesinin önünde durdurmasını istedim. Büfeci bana rakı vermeyeceğini söyledi. Olayda ölen Orhan Karaoğlan da orada bulunuyordu. Orhan Karaoğlan dışarı çıkıp beni o mahallede görmek istemediklerini söyleyip, yumruk attı. Önce havaya uyarmak amacıyla ateş ettim. Daha sonra kendimi korumak amacıyla birkaç el de yere ateş ettim. Daha sonra olay yerinden Bayram Sekin’in otomobiliyle uzaklaştık.

Bir petrol istasyonunda Bayram Sekin’in otomobilini alıp Osmaniye’ye gittim. Suç aleti tabancayı da Osmaniye taraflarında bir yere attım. Orhan Karaoğlan’ın da öldüğünü sonradan öğrendim. Amacım öldürmek değil, kendimi korumaktı. Tekel büfesinin ve kahvehanenin işletmecileri uyuşturucu işiyle uğraştıkları ve kardeşimin de polis olduğunu bildikleri için benim o çevrede oturmamı istemiyorlardı. Bana da bu yüzden tepki gösteriyorlardı."

Müşteki Mehtap Karaoğlan da kocasını öldüren sanığı tanımadığını söyledi.

Sanık ve kocası arasında husumet bulunmadığını belirten Mehtap Karaoğlan, "Sanıktan şikayetçiyim ve cezalandırılmasını istiyorum" dedi.

Mahkeme heyeti, duruşma sonunda Ekrem Çolak’ın cinayet suçundan müebbet, ruhsatsız tabanca bulundurmak suçundan da 1 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.

Sanık hakkında 19 Şubatta Orhan Karaoğlan’ı tabancayla öldürdüğü iddiasıyla dava açılmıştı.
http://www.bysummer.4umer.com

Rakı tartışmasından müebbet hapse...! 01.07
1 sayfadaki 1 sayfası