BySummer Eglencenin Kardeşligin Son Adresi
DİKKAT !!!
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir ... Lütfen Üye Olunuz... Üyelik Ücretsizdir... Üyelik Linki: https://bysummer.4umer.com/profile.forum?mode=register

Sitemize Üye Olurken Verdiginiz Email Adresine Dikkat Ediniz... Kayıt Olduktan Sonra Email Adresinize Aktivasyon(Msn Dogrulama) Linki Gönderilicektir...

Sivassporlu Hayrettin Sözleşmesini Uzattı K-533867-uye_ol
DİKKAT !!!
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir ... Lütfen Üye Olunuz... Üyelik Ücretsizdir... Üyelik Linki: https://bysummer.4umer.com/profile.forum?mode=register

Sitemize Üye Olurken Verdiginiz Email Adresine Dikkat Ediniz... Kayıt Olduktan Sonra Email Adresinize Aktivasyon(Msn Dogrulama) Linki Gönderilicektir...

Sivassporlu Hayrettin Sözleşmesini Uzattı K-533867-uye_ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BySummer Eglencenin Kardeşligin Son AdresiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Sivassporlu Hayrettin Sözleşmesini Uzattı

YazarMesaj
TURNMEON
DeLikanLı AdmiN
DeLikanLı AdmiN
TURNMEON

Erkek Balık Horoz
Teşekkürler : 27
Doğum tarihi : 26/02/93
Lakap : WebMaster

Sivassporlu Hayrettin Sözleşmesini Uzattı Empty
MesajKonu: Sivassporlu Hayrettin Sözleşmesini Uzattı   Sivassporlu Hayrettin Sözleşmesini Uzattı EmptyPerş. Haz. 03, 2010 12:35 am

Turkcell Süper Lig Takımlarından Sivasspor, Hayrettin Yerlikaya'nın Sözleşmesini 2 Yıl Daha Uzattı.
FOTOGALERİ

Turkcell Süper Lig takımlarından Sivasspor, Hayrettin Yerlikaya'nın sözleşmesini 2 yıl daha uzattı.

Sivasspor Kulübü Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan kulübün ikinci başkanı Erdal Sarılar, Hayrettin'in futbol hayatının Sivasspor'da başladığına dikkati çekerek, ''İnşallah da Sivasspor'da bitecek. Kendisi bize hiç rakam bile söylemedi. Biz ona bir rakam yazacağız, o imzalayacak. Tabii biz de ona öbür arkadaşlarının aldığının altında bir ücret vermeyeceğiz. Sağ olsun fedakarca imzasını atacak şimdi'' diye konuştu.

Sarılar, transfer görüşmeleriyle ilgili soru üzerine, Sedat ve Abdurrahman'la görüşmelerinin devam ettiğini kaydederek, ''Onlarla yakın zamanda inşallah sorun çıkmadan anlaşacağımıza inanıyorum. Musa konusunda bir görüşme yaptık, ama hocanın bazı raporları var. Şimdi konuşmak istemiyorum'' ifadesini kullandı.

Sivasspor İkinci Başkanı Mehmet Oflaz da Hayrettin'in Sivasspor'da 12. yılı olduğunu belirterek, bu oyuncunun bundan sonra da uzun yıllar Sivasspor'da forma giyerek futbolu kırmızı beyazlı ekipte bırakmasını diledi.

Hayrettin Yerlikaya ise profesyonellik hayatına Sivasspor'da başladığını kaydederek, ''İnşallah futbolu da burada bırakmak istiyorum. Sözleşmemizi 2 yıl uzattık. Her iki tarafından da memnun kaldığını umuyorum. Sivasspor'u çok daha iyi yerlerde göreceğimizi düşünüyorum. Bu sezon biraz sıkıntılı bir dönem yaşadık, ama inşallah seneye çok daha iyi olacak'' dedi.

Hayrettin Yerlikaya, daha sonra 2 yıllık sözleşmeye imza attı.
http://www.bysummer.4umer.com

Sivassporlu Hayrettin Sözleşmesini Uzattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayrettin imzaladı