BySummer Eglencenin Kardeşligin Son Adresi
DİKKAT !!!
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir ... Lütfen Üye Olunuz... Üyelik Ücretsizdir... Üyelik Linki: https://bysummer.4umer.com/profile.forum?mode=register

Sitemize Üye Olurken Verdiginiz Email Adresine Dikkat Ediniz... Kayıt Olduktan Sonra Email Adresinize Aktivasyon(Msn Dogrulama) Linki Gönderilicektir...

Yasak Senden Baskası K-533867-uye_ol
DİKKAT !!!
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olmanız Gerekmektedir ... Lütfen Üye Olunuz... Üyelik Ücretsizdir... Üyelik Linki: https://bysummer.4umer.com/profile.forum?mode=register

Sitemize Üye Olurken Verdiginiz Email Adresine Dikkat Ediniz... Kayıt Olduktan Sonra Email Adresinize Aktivasyon(Msn Dogrulama) Linki Gönderilicektir...

Yasak Senden Baskası K-533867-uye_ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BySummer Eglencenin Kardeşligin Son AdresiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Yasak Senden Baskası

2 posters
YazarMesaj
TURNMEON
DeLikanLı AdmiN
DeLikanLı AdmiN
TURNMEON

Erkek Balık Horoz
Teşekkürler : 27
Doğum tarihi : 26/02/93
Lakap : WebMaster

Yasak Senden Baskası Empty
MesajKonu: Yasak Senden Baskası   Yasak Senden Baskası EmptyPaz Haz. 06, 2010 11:51 pm

sensiz hayat haram bana biliyorum. sen olmadan geçen tek bir dakika bir ömür bana biliyorum.
sensiz yaşanacak koca ömür bana tek gecedir biliyorum.
biliyorum ya sesimi çıkaramıyorum..
tam konuşacakken tam haykıracakken olmuyor işte
birşey engel oluyor ve yapamıyorum..

sabaha daha çok var. uğruna koca ömrümü adadığım bir gece daha var.. ve su anda dokuz damla olan gözyaşım kimbilir gecenin sonunda milyonlarla savaşacak.
belkide hiç kendini göstermeyecek bile.. saklanacak.. ve koyduğumda başımı yastığa çıkacak saklandığı yerden. ama yine akmayacak.
gözlerimden yüreğime,, yüreğimden de geceye.. damla damla,, tane tane..
ve sen,içinde garip birşeyler hissedeceksin.
aklına ben geleceğim. duracaksın durduğun yerde.. zaman da duracak. gözlerin gökyüzüne dalacak.
uzunca bir süre bakakalacaksın.. gözlerimi göreceksin
gökyüzündeki yıldızlarda.
sonra ay'a bakacaksın.
o kadar derinden bakacaksın ki yüreğimi göreceksin ayın içinde gizlenmişş..

öyle iyi yerleştirmişim ki.;
öyle kuvvetlice çivilemişim ki; onu yüreğinin yanına çıkarmak ölümdür.. çıkaracak güç ölümdür.
paramparça da olsa,
kan da ağlasa,
varsın yüreğinin içinde versin son nefesini.
ödüldür bu bana.. yüreğimin yüreğinde cam vermesi ödüldür. ödülümdür.. sevdiğim sevdamsın..sonsuzumsun......

unutma; bu yürek sende can buldu.. seni mekan bildi kendine. benden başkası
YASAK senden başkası ÖLÜMdür bana...

ne başkası yasağın olsun. ne başkası ölümüm olsun. sen benim, ben senin olayım yeter..

seni seviyorum... ruhum..son nefesimi verene dek seninim...
http://www.bysummer.4umer.com
SerseRi
BySummer Üye
BySummer Üye
SerseRi

Erkek Oğlak At
Teşekkürler : 5
Doğum tarihi : 19/01/91

Yasak Senden Baskası Empty
MesajKonu: Geri: Yasak Senden Baskası   Yasak Senden Baskası EmptyCuma Haz. 25, 2010 10:02 pm

Helal

Yasak Senden Baskası
1 sayfadaki 1 sayfası